BŪT VĪRIETIM


Dzīves laikā daudzi no mums meklē iespējas, kā uzlabot savu potenci, – mēģina atrisināt jau esošaqs problēmas, vai arī meklē jaunus veidus un iespējas, kā saglabāt laimīgas partnerattiecības.

Svarīgi atcerēties, ka mūsu dzimumorgānu funkcionalitātē būtiska nozīme ir asinsspiedienam, tādēļ jāpārliecinās, vai ar asinsrites sistēmu viss ir kārtībā, jo, kas nāk par labu sirdij, nāk par labu arī dzimumorgānu veselībai. Savu dzimumspēju varam uzlabot vairākos veidos.

Uzturam fizisko formu
Viens no labākajiem veidiem, kā uzlabot veselību, ir vingrināt sirds un asinsvadu sistēmu. Regulāri vingrinoties, mēs uzturam savu sirdi labā formā un tā palīdzam arī savai dzimumspējai. Skriešana, peldēšana vai cita pusstundu ilga fiziska slodze dienā var fantastiski vairot dzimumtieksmi.

Mēs esam tas, ko ēdam
Ir gana daudz pārtikas produktu, kas arī var palīdzēt uzlabot asinsriti, piemēram,

  • čili pipari un parastie pipari. Visi dabiski asie ēdieni uzlabo asinsriti, pazemina paaugstinātu asinsspiedienu un mazina iekaisumu;
  • banāni. Šie, ar nātriju bagātie augļi var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu un labvēlīgi ietekmēt dzimumorgānus, kā arī tie vairo potenci;
  • sīpoli un ķiploki. Lai gan šie sakņaugi var radīt sliktu elpu, tie var palīdzēt asinsritei;
  • omega-3 taukskābes. Šīs neaizstājamās polinepiesātinātās taukskābes veicina asinsriti. Tās ir uzņemamas, ja uzturā lietojam, piemēram, lasi, anšovus, tunci, avokado, kā arī lietojam olīveļļu vai atbilstošus uztura bagātinātājus;
  • B1 vitamīns. Šis vitamīns ir neaizstājams raitai nervu sistēmas impulsu pārvadei – tas attiecas arī uz tiem impulsiem, ko galvas smadzenes nosūta dzimumloceklim. Šo vitamīnu satur cūkgaļa, zemesrieksti un sarkanās pupiņas;
  • olas. Olas, kas satur daudz citu B grupas vitamīnu, palīdz normalizēt hormonu līmeni, bet tas savukārt var samazināt stresu, kas bieži traucē erekciju.

Laiks atslābināties
Stress var iespaidot visus mūsu veselības aspektus, arī dzimumtieksmi.
Stress nevēlami ietekmē mūsu sirdsdarbību un liek paaugstināties asinsspiedienam, un gan viens, gan otrs kaitē dzimumtieksmei un potencei.
Psiholoģiska spriedze var ietekmēt arī erekciju un spēju sasniegt orgasmu.
Fiziskas nodarbības spēj lieliski mazināt stresu un uzlabot veselību.
Tāpat izrunāšanās ar partneri par spriedzi, ko piedzīvojam, mūs var ne vien nomierināt, bet arī stiprināt savstarpējās attiecības.
Stress var pamudināt uz kaitīgiem ieradumiem – smēķēšanu vai iedzeršanu, kas var kaitēt dzimumspējai.

Vairs nekādu kaitīgu ieradumu!
Lai gan smēķēšana un alkoholisko dzērienu lietošana ļauj atslābināties, šie ieradumi tomēr var ietekmēt arī potenci.
Pētījumu rezultāti liecina, ka neliels daudzums sarkanvīna var veicināt asinsriti, bet pārāk liela tā deva būs kaitīga.
Stimulējošās vielas sašaurina asinsvadus, un to lietošana ir bijusi saistīta ar impotenci. Viens no pirmajiem soļiem potences un dzimumveselības uzlabošanai ir retāka smēķēšana vai tās atmešana.

Ielaist sevī sauli
Dzimumdziņu vājina hormons melatonīns, kas veicina arī iemigšanu. Saules stari organismā pārtrauc melatonīna sintēzi, un, jo mazāk melatonīna, jo lielāka dzimumtieksme.
Tāpēc dodamies ārā un ļaujam saulei apspīdēt ādu! Tas var palīdzēt atmodināt dzimumtieksmi, īpaši ziemā, kad organismā veidojas vairāk melatonīna.

Izcilību sasniedz praktizējot!
Praktizēt, praktizēt, praktizēt!
Dzimumakts varētu būt labākais veids, kā praktizēties dzimumtuvībai, bet izturību var palīdzēt vairot arī masturbācija.
Tomēr tai var būt arī nelabvēlīgas sekas – tas atkarīgs no tā, kā ar to nodarbojas. Sasteigta pašapmierināšanās vēlāk var netīši mazināt izturību tuvībā ar partneri. Panākumu atslēga ir darīt to tieši tā, kā vēlaties, kad neesat vienatnē.

Otra puse
Dzimumakts ir abpusējs process. Īpašu uzmanību otras puses vēlmēm mēs pievēršam ne tikai tāpēc, lai padarītu seksu patīkamāku otrai pusei, bet arī tāpēc, lai kāpinātu vai remdētu savu uzbudinājumu. Iepriekš savstarpēji pārrunājot šo jautājumu, vieglāk būs pārdzīvot neveiklu situāciju, ja karstākajos mirkļos nepieciešams nomierināties.
Tempa maiņa vai koncentrēšanās uz partneri, kamēr tiek ieturēta pauze, abiem var sagādāt baudkārāku piedzīvojumu.

Nav jājūtas vientuļam
Ja parādās erektilā disfunkcija (impotence) vai citi diagnosticējami traucējumi, nevajag vilcināties runāt ar ārstu par to, kā uzlabot dzimumspēju.

 

Uzziniet, kā LIBIMASCULINE® var palīdzēt saglabāt veselīgu un aktīvu dzimumdzīvi!