БУТИ ЧОЛОВІКОМ


Протягом життя багато з нас шукають шляхи для покращення свого сексуального життя. Для цього ми можемо або боротися з наявними проблемами, або шукати нові методи забезпечення задоволення партнерці.

Важливо пам’ятати, що артеріальний тиск відіграє важливу роль у сексуальних функціях, отже, слід переконатися, що система кровообігу знаходиться у бездоганному стані. Що є добрим для нашого загального здоров’я, є добрим і для нашого сексуального здоров'я. Ось як ми можемо покращити свої сексуальні можливості:

Зберігаємо гарну фізичну форму
Кардіоваскулярні вправи є одним із найкращих способів покращити здоров'я. Регулярне виконання вправ допоможе зберегти серце у формі, а отже, і сексуальне життя. Біг, плавання або інші фізичні вправи протягом 30 хвилин на день можуть підняти наше лібідо аж до зірок.

Ми є тим, що ми їмо
Існує багато продуктів, також здатних покращити кровоток, а саме:

  • Чилі та перець. Усі натуральні гострі продукти сприяють покращенню кровотоку завдяки зниженню артеріального тиску та запалення.
  • Банани. Ці багаті на калій фрукти допомагають знизити артеріальний тиск, що є корисним для статевих органів та для збільшення сексуальних можливостей.
  • Цибуля та часник. Хоча ці продукти зіпсують запах з роту, вони сприяють кращій циркуляції крові.
  • Омега 3 . Ці незамінні поліненасичені жирні кислоти збільшують кровоток. Вони містяться в лососині, анчоусах, тунці, авокадо, оливковій олії, також їх можна отримувати у формі харчових додатків.
  • Яйця. Багаті на інші вітаміни групи В, яйця сприяють балансу рівня гормонів. Завдяки цьому знижується стрес, який часто перешкоджає ерекції.

Знайдіть час на перепочинок
Стрес впливає на усі галузі нашого життя.
Стрес призводить до зміни серцебиття (несприятливого) та підвищення артеріального тиску.
Обидва ці чинники руйнують сексуальне бажання та потенцію.
Психологічний стрес здатен також впливати на ерекцію та досягнення оргазму.
Фізичні вправи є чудовим способом для зниження стресу та покращення нашого здоров'я.
Обговорення з партнеркою причин стресу також може заспокоїти, до того ж, така розмова покращує наші стосунки.
Стрес може ще й сприяти появі поганих звичок, таких як куріння або споживання алкоголю, що також шкодить нашим сексуальним можливостям.

Ні - шкідливим звичкам
Куріння та споживання алкоголю може забезпечити відчуття розслаблення, але, з іншого боку, також можуть зашкодити сексуальному життю.
Хоча дані клінічних досліджень свідчать про те, що трохи червоного вина може покращити кровообіг, надлишкове споживання алкоголю призводить до небажаних наслідків.
Стимулятори звужують кров’яні судини, що пов’язане з імпотенцією. Припинення куріння є одним із перших кроків для покращення потенції та поліпшення сексуального здоров'я.

Впустіть сонце!
Мелатонін є гормоном, який покращує наш сон, а також знижує сексуальне бажання.
Під впливом сонячного світла припиняється вироблення мелатоніну в організму. Зниження вмісту мелатоніну може підвищити сексуальне бажання.
Ми виходимо з дому і сонце потрапляє на нашу шкіру. І це допомагає збудитись нашому сексуальному бажанню, зокрема протягом зимових місяців, коли в організмі виробляється більше мелатоніну.

П - партнер
Секс є дорогою з двостороннім рухом. Ми приділяємо особливу увагу бажанням партнерки не лише для того, аби секс приніс їй задоволення, але й для того, аби «завестися» чи «уповільнитися». Обговорення цієї теми заздалегідь може усунути зніяковіння, коли ми хочемо сповільнитися в найгарячішій момент.
Зміна темпу або фокусування на партнерці протягом потрібної нам перерви додасть задоволення обом.

Ми не одинокі
У разі наявності еректильної дисфункції (імпотенція) або іншого діагностованого порушення слід без коливання звертатися до лікаря, аби отримати пораду щодо того, як покращити потенцію.

 

Дізнайтеся, як ЛІБІМАСКУЛІНE може допомогти нам зберегти здорове та активне сексуальне життя!