BŪTI VYRU


Daugelis ieško naujovių, kaip spręsti intymumo problemas, pagerinti seksualinį gyvenimą, suteikti daugiau džiaugsmo lytinei partnerei.

Svarbu žinoti, kad reikšmingą vaidmenį vyro lytiniame gyvenime atlieka kraujospūdis. Tai, kas svarbu mūsų širdžiai – svarbu ir seksualinei sveikatai. Todėl turime pasirūpinti, kad tinkamai veiktų kraujotakos sistema. Štai, kas svarbu:

Palaikyti kūno formas
Širdies ir kraujotakos sistemą stiprinantys pratimai – vienas geriausių būdų pasirūpinti sveikata. Reguliariai mankštindamiesi mes rūpinamės savo širdimi ir taip geriname seksualinį pajėgumą. Vos 30 minučių bėgimo, plaukimo ar kitos rūšies mankštos per dieną gali pakelti jūsų libido į padanges!

Atsirinkti maisto produktus
Maisto produktai, padedantys gerinti kraujotaką – yra svarbūs ir intymiam gyvenimui:

  • Čili ir kiti pipirai. Natūraliai aštrus maistas mažina hipertenzijos ir uždegimo pavojų.
  • Bananai. Šis daug kalio kaupiantis vaisius yra naudingas mažinant kraujo spaudimą, didinant seksualinį pajėgumą.
  • Svogūnai ir česnakai. Nors šių maisto produktų vengiame dėl nemalonaus kvapo, jie svarbūs mūsų kraujotakai.
  • Omega-3 riebalų rūgštys. Šios pagrindinės polinesočiosios riebalų rūgštys gerina kraujotaką. Jų gausu lašišoje, ančiuviuose, tune, avokaduose, alyvuogių aliejuje.
  • Vitaminas B1. Tai vitaminas, labai svarbus sklandžiam nervų sistemos signalų perdavimui, įskaitant signalus iš smegenų į varpą. Šio vitamino gausu kiaulienoje, žemės riešutuose ir pupelėse.
  • Kiaušiniai. Kiaušiniuose daug kitų B grupės vitaminų. Jie padeda subalansuoti hormonų lygį. Tai gali sumažinti stresą, kuris dažnai ir slopina erekciją.

Rasti laiko atsipalaiduoti
Stresas gali turėti įtakos mūsų sveikatai, įskaitant ir lytinį potraukį ir potenciją.
Stresas neigiamai veikia širdies ritmą, didina kraujo spaudimą. Taip pat gali trukdyti erekcijai ir apsunkinti orgazmą, skatinti žalingus įpročius, galinčius pakenkti seksualiniam pajėgumui.
Mankšta – puikus būdas sumažinti stresą ir pagerinti sveikatą.
Pokalbiai apie stresą su partneriu – ne tik ramina, bet ir sustiprina santykius.

Atsispirti blogiems įpročiams
Rūkymas ir alkoholio vartojimas padeda atsipalaiduoti, bet neigiamai veikia seksualinį pajėgumą.
Nors tyrimai rodo, kad šiek tiek raudonojo vyno pagerina kraujo apytaką, per didelis alkoholio vartojimas gali turėti neigiamą poveikį.
Mažinti per dieną surūkomų cigarečių skaičių arba išvis mesti rūkyti – tai pirmas žingsnis, siekiant pagerinti potenciją ir sustiprinti seksualinę sveikatą.

Gaudyti saulės spindulius
Melatoninas – hormonas, padedantis užmigti, o taip pat mažinantis mūsų seksualinius poreikius. Saulės spinduliai sustabdo melatonino gamybą organizme. Mažiau melatonino – reiškia didesnį lytinį potraukį.
Išeikite į lauką ir pasimėgaukite saule. Tai padės sužadinti jūsų lytinį potraukį, ypač žiemos mėnesiais, kai organizmas šios medžiagos gaminasi daugiausiai.

Praktikuotis iki tobulybės
Praktika, praktika, praktika!
Seksas yra pati geriausia praktika, bet prailginti lytinio akto trukmę gali padėti ir masturbacija.
Vis dėlto, tai, kaip masturbuojatės – irgi svarbu. Jei masturbuodamiesi skubate, lytinio akto su partneriu trukmė taip pat gali sutrumpėti. Išeitis – treniruotis: žaiskite su savimi tiek ilgai, kiek norite, kad truktų judviejų aktas.

Demonstruoti partnerystę
Seksas – komandinis dviejų žmonių užsiėmimas. Ypatingą dėmesį į savo lytinio partnerio pageidavimus atkreipiame ne tik todėl, kad mylėtis jam būtų gera, bet ir dėl to, kad tai padeda abipusiu sutarimu kontroliuoti meilės akto tempą. Keisdami tempą arba sutelkdami dėmesį į savo partnerį užtikrinsite didesnį abipusį malonumą.

Atminti, jog nesate vieni
Jei patiriate erekcijos arba kitus sutrikimus, nedvejodami su savo gydytoju pasitarkite apie tai, kaip pagerinti situaciją.

 

Sužinokite, kaip LIBIMASCULINE® gali būti naudingas intymiai sveikatai ir aktyviam seksualiniam gyvenimui!